Logo CONTiBOX

Zadzwoń do nas

533 533 177

Dom modułowy BOXi 5

Wnętrza:

Powierzchnia zabudowy35 m2
Powierzchnia użytkowa29,31 m2
Powierzchnia parteru29,31 m2
Minimalne wymiary działki14,2 x 13,6 m

 

O projekcie

Budynek może pełnić funkcję zarówno domu letniskowego, jak i całorocznego. Niewielka powierzchnia zabudowy sprawia, że sprawdzi się na wąskich działkach o różnym ukształtowaniu terenu.

Istnieje możliwość rozbudowy domu o taras na poziomie parteru. Zastosowanie dachu porośniętego zielenią ekstensywną sprzyja poprawie mikroklimatu oraz pozwala odzyskać powierzchnię biologicznie czynną utraconą kosztem zabudowy.

Na terenach górzystych dużym atutem jest możliwość posadowienie budynku na palach, dzięki czemu ograniczona zostaje ingerencja w zbocze, a koszt wykonania fundamentów znacznie się zmniejsza. Ze względu na brak możliwości wykonania tarasu na poziomie parteru rolę tę przejmuje zielony dach przekształcony na taras widokowy. Dostęp do niego odbywa się poprzez schody przylegające do krótszego boku budynku, stopniowo odsłaniające urok otaczającej przyrody. Rozwiązanie to zwiększa komfort przebywania na działce, umożliwia podziwianie malowniczego krajobrazu z wysokości pierwszego piętra oraz użytkowanie terenu na każdym poziomie. Oferuje przestrzeń wypoczynkowo – relaksacyjną, w której na pierwsze miejsce wysuwa się kontakt człowieka z naturą.

Przyjazne środowisku podejście do budynku przejawia się już w samej konstrukcji, na którą składają się drewniane belki oraz słupy. Zastosowanie wełny drzewnej gwarantuje ciepło nawet w długie, mroźne, zimowe wieczory. Drewniana elewacja nadaje naturalnego a zarazem eleganckiego charakteru natomiast zielona ściana zaciera granice pomiędzy bryłą a otoczeniem. Idea harmonii z przyrodą płynnie przenika do wnętrza, w którym pokryte deskami ściany ustępują miejsca panoramicznym oknom. Duże przeszklenia nie tylko otwierają się na krajobraz, ale także nadają pomieszczeniom przestronności i lekkości zapewniając przy tym niezbędne doświetlenie. Wnętrze oferuje jasną, otwartą przestrzeń salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, sypialnię oraz łazienkę.

Indywidualny dobór elewacji, układu pomieszczeń, wykończenia wnętrz oraz rodzaju ogrzewania umożliwia personalizację budynku oraz dostosowanie do potrzeb Inwestora (cena budynku zmienia się w zależności od konfiguracji).

Rzuty

Parter:

  • 0.1 Salon + kuchnia + jadalnia 18,66 m2
  • 0.2 Sypialnia 7,79 m2
  • 0.3 Łazienka 2,86 m2

Ważne informacje:

  • Elementy takie jak: pergole oraz tarasy, widoczne na wizualizacjach – są elementami, które wyceniamy indywidualnie. Nie są one zawarte w pakiecie standardowym.
  • Niektóre wizualizacje budynków przedstawiają warianty elewacji (elewacja wentylowana HPL, tynk silikatowy z strukturą). Rodzaj elewacji do ustalenia z inwestorem.

* Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Wyślij do nas zapytanie o wybrany projekt domu!

CONTiBOX wiemy jak ważny jest dla Ciebie Twój dom i każdy aspekt związany z jego projektem, budową i wykończeniem.

Wykonujemy domy w różnym stanie deweloperskim lub pod klucz.

Wypełnij i wyślij do nas formularz, na podstawie którego przygotujemy dla Ciebie ofertę cenową projektu i budowy Twojego domu, lub jeśli wolisz zadzwoń.

Doradca Klienta

Porozmawiaj z doradcą

Zapytaj o wszystkie aspekty: ceny, materiały, opcje wykończenia, dostawę, montaż czy formalności.

533 533 177 | 661 345 593