Logo CONTiBOX

Zadzwoń do nas

533 533 177

Przedszkole P1

Przedszkole modułowe, szkoła CONTiBOX

Zaprojektowano jako obiekt dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, wolnostojący. Elewację budynku wykonano w żywych kolorach, które w ciekawy sposób podkreślają funkcję obiektu.

Prosta bryła budynku, kształtem przypominająca literę U, pozwoliła na stworzenie przejrzystego układu funkcjonalnego. Osłonięty z trzech stron dziedziniec, jest idealnym miejscem do zabaw i zajęć na świeżym powietrzu.

Budynek zaprojektowano dla 3 grup przedszkolnych, po 25 dzieci każda. Sale dydaktyczne zostały umiejscowione na parterze i posiadają powierzchnię min. 60m2. W pomieszczeniach tych zaproponowano duże przeszklenia, które umożliwiają maksymalne wykorzystanie naturalnego oświetlania. Dodatkowo są wykorzystywane jako wyjścia na zewnątrz. Do każdej sali zaprojektowano pomieszczenia sanitarne oraz zaplecze magazynowe.

Na parterze zlokalizowano również szatnię z poczekalnią dla rodziców, klatkę schodową prowadzącą na piętro do części administracyjno-biurowej, niezbędne pomieszczenia sanitarne, techniczne i magazynowe. Ze względu na ograniczenia powierzchni przedszkola i koszt realizacji zrezygnowano z pełnej kuchni z zapleczem. Przewidziano dostawę posiłków przez zewnętrzną firmę.

Część administracyjno-biurowa oraz dodatkowa sala przeznaczona na zajęcia z logopedą lub psychologiem zostały zaprojektowane na piętrze przedszkola.

Powierzchnia użytkowa: 288 m2 + 60 m2