Dom modułowy - BOXi 5

Nie znaleziono żadnych obrazów.
Powierzchnia zabudowy 35 m2
Powierzchnia użytkowa 29,31 m2
Powierzchnia parteru 29,31 m2
Minimalne wymiary działki 14,2 x 13,6 m

Cena już od:

96,000 zł

Pakiet standard zawiera:

  • konstrukcję budynku
  • ściany działowe
  • stolarkę okienną 3-szybową + parapety
  • drzwi zewnętrzne stalowe
  • konstrukcję dachu z pokryciem
Dostępne technologie konstrukcji dla tego budynku:
konstrukcja-stalowa.webp

Konstrukcja stalowa

Konstrukcja budynku w oparciu o wysokiej jakości, solidną konstrukcję stalową.

Nasze domy spełniają normy techniczne na rok 2024

Wizualizacje - wnętrza

Nie znaleziono żadnych obrazów.

O projekcie

Budynek może pełnić funkcję zarówno domu letniskowego, jak i całorocznego. Niewielka powierzchnia zabudowy sprawia, że sprawdzi się na wąskich działkach o różnym ukształtowaniu terenu.

Istnieje możliwość rozbudowy domu o taras na poziomie parteru. Zastosowanie dachu porośniętego zielenią ekstensywną sprzyja poprawie mikroklimatu oraz pozwala odzyskać powierzchnię biologicznie czynną utraconą kosztem zabudowy.

Na terenach górzystych dużym atutem jest możliwość posadowienie budynku na palach, dzięki czemu ograniczona zostaje ingerencja w zbocze, a koszt wykonania fundamentów znacznie się zmniejsza. Ze względu na brak możliwości wykonania tarasu na poziomie parteru rolę tę przejmuje zielony dach przekształcony na taras widokowy. Dostęp do niego odbywa się poprzez schody przylegające do krótszego boku budynku, stopniowo odsłaniające urok otaczającej przyrody. Rozwiązanie to zwiększa komfort przebywania na działce, umożliwia podziwianie malowniczego krajobrazu z wysokości pierwszego piętra oraz użytkowanie terenu na każdym poziomie. Oferuje przestrzeń wypoczynkowo – relaksacyjną, w której na pierwsze miejsce wysuwa się kontakt człowieka z naturą.

Przyjazne środowisku podejście do budynku przejawia się już w samej konstrukcji, na którą składają się drewniane belki oraz słupy. Zastosowanie wełny drzewnej gwarantuje ciepło nawet w długie, mroźne, zimowe wieczory. Drewniana elewacja nadaje naturalnego a zarazem eleganckiego charakteru natomiast zielona ściana zaciera granice pomiędzy bryłą a otoczeniem. Idea harmonii z przyrodą płynnie przenika do wnętrza, w którym pokryte deskami ściany ustępują miejsca panoramicznym oknom. Duże przeszklenia nie tylko otwierają się na krajobraz, ale także nadają pomieszczeniom przestronności i lekkości zapewniając przy tym niezbędne doświetlenie. Wnętrze oferuje jasną, otwartą przestrzeń salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, sypialnię oraz łazienkę.

Indywidualny dobór elewacji, układu pomieszczeń, wykończenia wnętrz oraz rodzaju ogrzewania umożliwia personalizację budynku oraz dostosowanie do potrzeb Inwestora (cena budynku zmienia się w zależności od konfiguracji).

Rzuty

Nie znaleziono żadnych obrazów.

Parter:

  • 0.1 Salon + kuchnia + jadalnia 18,66 m2
  • 0.2 Sypialnia 7,79 m2
  • 0.3 Łazienka 2,86 m2

Dodatkowe ważne informacje:

  • Elementy takie jak: pergole oraz tarasy, widoczne na wizualizacjach - są elementami, które wyceniamy indywidualnie. Nie są one zawarte w pakiecie standardowym.
  • Niektóre wizualizacje budynków przedstawiają warianty elewacji (elewacja wentylowana HPL, tynk silikatowy z strukturą). Rodzaj elewacji do ustalenia z inwestorem.

* Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego

Formularz wyceny

Wyślij do nas zapytanie o wybrany projekt domu!

W CONTiBOX wiemy jak ważny jest dla Ciebie Twój dom i każdy aspekt związany z jego projektem, budową i wykończeniem.

Wykonujemy domy w różnym stanie: SSZ, deweloperski, "pod klucz".

Wypełnij i wyślij do nas formularz, na podstawie którego przygotujemy dla Ciebie ofertę cenową projektu i budowy Twojego domu, lub jeśli wolisz zadzwoń.

 

konsultanci-contibox.webp

Porozmawiaj z doradcą

Zapytaj o wszystkie aspekty: ceny, materiały, opcje wykończenia, dostawę, montaż czy formalności.

+48 533 533 177

+48 661 345 593

2024 CONTiBOX - domy modułowe, drewniane | Polityka prywatności