Dom modułowy - BOXi 5

Nie znaleziono żadnych obrazów.

Wizualizacje - wnętrza

Nie znaleziono żadnych obrazów.
Powierzchnia
zabudowy
35 m2
Powierzchnia
użytkowa
29,31 m2
Powierzchnia
parteru
29,31 m2
Minimalne
wymiary działki
14,2 x 13,6 m

Opcja Standard+

już od 99 000 zł netto

Zobacz dostępne opcje

Dom modułowy do 35m2

Budynek może pełnić funkcję zarówno domu letniskowego, jak i całorocznego. Niewielka powierzchnia zabudowy sprawia, że sprawdzi się na wąskich działkach o różnym ukształtowaniu terenu.

Istnieje możliwość rozbudowy domu o taras na poziomie parteru. Zastosowanie dachu porośniętego zielenią ekstensywną sprzyja poprawie mikroklimatu oraz pozwala odzyskać powierzchnię biologicznie czynną utraconą kosztem zabudowy.

Na terenach górzystych dużym atutem jest możliwość posadowienie budynku na palach, dzięki czemu ograniczona zostaje ingerencja w zbocze, a koszt wykonania fundamentów znacznie się zmniejsza. Ze względu na brak możliwości wykonania tarasu na poziomie parteru rolę tę przejmuje zielony dach przekształcony na taras widokowy. Dostęp do niego odbywa się poprzez schody przylegające do krótszego boku budynku, stopniowo odsłaniające urok otaczającej przyrody. Rozwiązanie to zwiększa komfort przebywania na działce, umożliwia podziwianie malowniczego krajobrazu z wysokości pierwszego piętra oraz użytkowanie terenu na każdym poziomie. Oferuje przestrzeń wypoczynkowo – relaksacyjną, w której na pierwsze miejsce wysuwa się kontakt człowieka z naturą.

Przyjazne środowisku podejście do budynku przejawia się już w samej konstrukcji, na którą składają się drewniane belki oraz słupy. Zastosowanie wełny drzewnej gwarantuje ciepło nawet w długie, mroźne, zimowe wieczory. Drewniana elewacja nadaje naturalnego a zarazem eleganckiego charakteru natomiast zielona ściana zaciera granice pomiędzy bryłą a otoczeniem. Idea harmonii z przyrodą płynnie przenika do wnętrza, w którym pokryte deskami ściany ustępują miejsca panoramicznym oknom. Duże przeszklenia nie tylko otwierają się na krajobraz, ale także nadają pomieszczeniom przestronności i lekkości zapewniając przy tym niezbędne doświetlenie. Wnętrze oferuje jasną, otwartą przestrzeń salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, sypialnię oraz łazienkę.

Indywidualny dobór elewacji, układu pomieszczeń, wykończenia wnętrz oraz rodzaju ogrzewania umożliwia personalizację budynku oraz dostosowanie do potrzeb Inwestora (cena budynku zmienia się w zależności od konfiguracji).

Rzuty

Nie znaleziono żadnych obrazów.

Parter:

  • 0.1 Salon + kuchnia + jadalnia 18,66 m2
  • 0.2 Sypialnia 7,79 m2
  • 0.3 Łazienka 2,86 m2

Dostępne opcje

Oferowany przez nas dom możesz zamówić w kilku pakietach, różniących się między sobą standardem wykończenia.

Pakiet Standard+ Developerski Pod klucz
Szkielet
Szkielet + złożenie
Ściany zewnętrzne
Okna (PCV) i drzwi zewnętrzne
Pełne ocieplenie ścian, stropu, dachu
Instalacje (WOD-KAN, Elektryczne)  
Wentylacja  
Ogrzewanie  
Elewacja  
Wykończenie wnętrza    

Zainteresowała Cię nasza propozycja?

Zadzwoń do nas, lub skorzystaj z formularza wyceny.
Otrzymasz od nas indywidualną ofertę!

533 533 177

formularz wyceny

Zapraszamy również do naszego biura sprzedaży - ul. Pawła 9, Ruda Śląska

2022 CONTiBOX - domy modułowe | Polityka prywatności