Zadzwoń do nas: 533 533 177 Porozmawiaj na WhatsApp

Dom BOXi 5

Dom BoXi5
Dom BoXi5
Dom BoXi5
Dom BoXi5
rzut

planRzut parteru

Pomieszczenie Powierzchnia
0.1 Salon + kuchnia + jadalnia 18,66 m2
0.2 Sypialnia 7,79 m2
0.3 Łazienka 2,86 m2

 

Zainteresowała Cię nasza oferta ? Wyceń budowę

Dom modułowy BoXi5

Powierzchnia użytkowa: 29,31 m2

Powierzchnia zabudowy 35m2 – budynek nie wymagający pozwolenia na budowę.

Budynek może pełnić funkcję zarówno domu letniskowego, jak i całorocznego. Niewielka powierzchnia zabudowy sprawia, że sprawdzi się na wąskich działkach o różnym ukształtowaniu terenu.

Istnieje możliwość rozbudowy domu o taras na poziomie parteru. Zastosowanie dachu porośniętego zielenią ekstensywną sprzyja poprawie mikroklimatu oraz pozwala odzyskać powierzchnię biologicznie czynną utraconą kosztem zabudowy.
Na terenach górzystych dużym atutem jest możliwość posadowienie budynku na palach, dzięki czemu ograniczona zostaje ingerencja w zbocze a koszt wykonania fundamentów znacznie się zmniejsza. Ze względu na brak możliwości wykonania tarasu na poziomie parteru rolę tę przejmuje zielony dach przekształcony na taras widokowy. Dostęp do niego odbywa się poprzez schody przylegające do krótszego boku budynku, stopniowo odsłaniające urok otaczającej przyrody. Rozwiązanie to zwiększa komfort przebywania na działce, umożliwia podziwianie malowniczego krajobrazu z wysokości pierwszego piętra oraz użytkowanie terenu na każdym poziomie. Oferuje przestrzeń wypoczynkowo – relaksacyjną, w której na pierwsze miejsce wysuwa się kontakt człowieka z naturą.

Przyjazne środowisku podejście do budynku przejawia się już w samej konstrukcji, na którą składają się drewniane belki oraz słupy. Zastosowanie wełny drzewnej gwarantuje ciepło nawet w długie, mroźne, zimowe wieczory. Drewniana elewacja nadaje naturalnego a zarazem eleganckiego charakteru natomiast zielona ściana zaciera granice pomiędzy bryłą a otoczeniem. Idea harmonii z przyrodą płynnie przenika do wnętrza, w którym pokryte deskami ściany ustępują miejsca panoramicznym oknom. Duże przeszklenia nie tylko otwierają się na krajobraz, ale także nadają pomieszczeniom przestronności i lekkości zapewniając przy tym niezbędne doświetlenie. Wnętrze oferuje jasną, otwartą przestrzeń salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, sypialnię oraz łazienkę.

Indywidualny dobór elewacji, układu pomieszczeń, wykończenia wnętrz oraz rodzaju ogrzewania umożliwia personalizację budynku oraz dostosowanie do potrzeb Inwestora (cena budynku zmienia się w zależności od konfiguracji).

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Czytaj więcej

Rozumiem

© 2021 CONTiBOX | Polityka prywatności | Developed Nillo